A következő címkéjű bejegyzések mutatása: lelki táplálék. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: lelki táplálék. Összes bejegyzés megjelenítése

2025. július 8., kedd

Szeretet a lélek hangja...

 

A lélek nem felejt mindent elment az összes idáig megélt életünket! Kivel voltunk mit cselekedtünk hol éltünk és sorolhatnám! Ezért a lelkünk nagyon érzékeny finom energiatest ! Nem mindegy hogy bánunk vele! Szabadnak született szárnyalni szeret élvezi a szabadságot ami korlátozott hisz be van zárva egy anyagi testbe csak így tud létezni a 3 D világban! Vállalta hogy így fog létezni egy darabig amíg életünk le nem zárul! Ezért a testünk fontos hogy vigyázzunk Rá hogy jól érezze magát ha nem jelez testünkön keresztül figyeljünk a jelekre ezek a lélek üzenetei! A lélek megtud gyógyítani de beteggé is tud tenni így hívja fel magára a figyelmet hogy figyeljünk Rá! Minden betegség oka lelki eredetű! Ezért a lelket kell gyógyítani és utána a testet! A kettőt egyben kell nézni! Most a léleknek fontos szerepe van segít a helyes utat megtalálni vezet irányít csak kövessük mutatja az utat!! A szeretet élteti a fő tápláléka a Szeretet a lélek hangja csendben halljuk meg ha befelé fordulunk és elcsendesülünk! Vigyázzunk rá az élet mozgató  rúgója! Kívánok csodás lelki megtapasztalásokat. 

Mindenkinek nagy szeretettel Ashket💕

2024. október 25., péntek

Töltődj fel az őszi napsütésben...

 

"Töltődj fel az őszi napsütésben, csodáld meg a bíbor-aranyba öltözött természetet, hallgass egy jó zenét, egyél egy finom ételt, vagy igyál egy kávét vagy teát vagy bármi mást amit szeretsz. Sétálj egy csendes parkban, ülj le egy jó könyvvel, sokszor találsz majd benne tanácsot ami éppen Neked szól, ha belelapozol. Ezeket a perceket ne lopott percekként éld meg, hanem tudatosan Önmagadért. " 
 
(Kalo Jenő)

2024. október 18., péntek

A zene öröm...

 

"Hiszek abban, hogy vannak dalok, amelyek sosem veszítik el az aktualitásukat. Hogy olykor egy-egy dal képes kifejezni szavak nélkül azt, amit érzel, amin keresztül mész. Hogy a zene cinkostárs, titkos szerető, vagy éppen simogató kéz. Hogy a dallamok képesek oda is eljutni, ahová te magad senkit sem engedsz be. Képes sebeket feltépni, vagy éppen begyógyítani azokat. Felpezsdít, felkavar, máskor pedig csillapít. A zene öröm, a zene csoda, a zene minden."
 
(Ott Réka)

Engem a modern világ nem érdekel...


"Azok az emberek, akiket a naplemente, az éjszakai égbolt, a mennydörgés, az eső utáni földszag, az állatok, a könyvek és a mély beszélgetések izgatnak, az én embereim. Engem a modern világ nem érdekel, hidegen hagy a felszínes muszáj, a minél több hajszolása, a megfelelés, a mindenképp valahogy beilleszkedés. Én fákat akarok magam körül, a természet illatát és színeit, csörgedező patakot az erdő változó muzsikáját, amely olyan nyelven énekel, amit csak kevesen értenek." 

/Kiss Ildikó Judit/

2024. október 11., péntek

Táplálni csak azt szabad...

 

"Egyetlen fájdalmat, szorongást, kétséget sem szabad hosszú ideig dédelgetned a lelkedben. Mert az élet értelme a derű. Táplálni csak azt szabad, ami virágzásnak indult. Ami hervad, azt el kell engedni."
 
(Müller Péter)
 
Az embernek naponta egy kicsit zenét kellene hallgatnia, olvasnia kellene egy kicsit, szépirodalmat, költészetet, és látnia kellene egy szép képet, festményt, hogy a világi gondok ne tüntethessék el azt a szépséget, amelyet Isten az emberi lélekbe ültetett.”
 
(Johann Wolfgang von Goethe)
 

Ma is. Boldogan...

 

Lehet, ma nem süt úgy a nap. Lehet, ma nem vagy jó kedvű. Lehet, ma nem tudsz örülni semminek. Lehet, ma hatalmába kerít a rossz hangulat...
Lehet, ma történik valami. Lehet, ma felismered, a felhőknek is van szépsége. Lehet, ma rájössz, a rossz kedv is annyira a Te döntésed, mint a jó. Lehet, ma valaki meg tud nevettetni. Lehet, ma nem engeded meg magadnak, hogy bármi elrontsa a kedved. Lehet, ma végre feleszmélsz, egyetlen dolog, ami fontos, az Te vagy. Lehet, ma történik valami. De lehet, hogy semmi...
És az a semmi is nagy dolog. Mert Élsz. Lélegzel. Mozogsz. Gondolkodsz. Figyelsz. Mindenre. A Lelkedre. Csendben. Békében. Szeretetben. Egységben. Megéled, felidézed, belső örömmel, a Világra mosolyogsz. Így öleled át Életed, szíved-lelked. Ma is. Boldogan.
 
(Tóth Teodóra)

2024. október 1., kedd

Amikor az ember érzi, hogy úgy szeretik...

 

“Amikor az ember érzi, hogy úgy szeretik amilyen, amikor bizalmat és szeretetet tapasztal, akkor szíve mélyén táplálékot kap. S ha minket a többiek táplálnak, ez felhívás arra, hogy mi is táplálék legyünk azok számára, akik szenvednek, akik magányosnak, szerencsétlennek érzik magukat. Az ember így megtanul eledellé válni.
 
(Jean Vanier)

2024. szeptember 19., csütörtök

Engedd meg magadnak, hogy a szívedre hallgass...

 

Napi Lélekhang
 
Ma a lelked különleges üzenetet hozott neked: mindig kövesd azt, amire igazán vágysz, ami igazán megdobogtatja a szíved, és amitől a lelked táncra perdül!
Soha ne mások elvárásainak próbálj megfelelni, hanem figyelj arra a belső hangra, mely egyedül csak neked szól. Ez az út vezet a valódi boldogsághoz – a te saját boldogságodhoz.
Engedd meg magadnak, hogy a szívedre hallgass, és tudd, hogy a lelked mindig melletted áll, hogy támogasson és vezessen téged. Ha hallgatsz a belső hangodra, és hű maradsz önmagadhoz, az életed kiteljesedik, és megtalálod a valódi öröm forrását. Amikor szíved vágya szerint cselekszel, az egész világ szebbnek és boldogabbnak tűnik.
Ne félj követni az álmaidat, még akkor sem, ha azok néha merésznek vagy elérhetetlennek tűnnek.
Emlékezz arra, hogy a boldogság szíved mélyéről fakad, és hogy a legnagyobb ajándék, amit adhatsz magadnak, az az, hogy hű maradsz önmagadhoz.
Engedd, hogy a szíved vezessen, és tudd, hogy a lelked mindig itt van, hogy segítsen és támogasson téged!
 
Vigasz a léleknek

2024. szeptember 16., hétfő

Füle Lajos: Látni

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Füle Lajos: Látni
 
Látni... Van ennél nagyszerűbb?
Látni: hogy zsendül kinn a fű,
Látni: hogy árad fönn a fény
bimbók, faágak erdején!
Csodálni nyíló, kék eget,
rügyet, virágot, életet.
Látni a mindig új csodát:
anyát gyerekkar hogy fon át,
fénylő szemet, mely elbűvöl
s tükröz... Van ennél szebb tükör?
Látni iramló, gyors utat,
hol testet ölt a mozdulat,
az élet örök ritmusát:
rigót hogy himbál gyönge nád,
vetést hogy fésül könnyű szél,
árnyat hogy nyújt az erdőszél.
Látni, ha nő az esthomály,
lámpát hogy gyújt a fénybogár.
S mikor a csend már érni kezd,
látni "az égi gálaest"
tündöklő csillagszépeit,
amíg szemünk úgy megtelik,
hogy több nem is fér már bele,
lezárul fáradt fedele.
 
S húnyt szemmel látni meg olyat,
amit nyitott szem nem mutat,
amit öt érzék elszalaszt,
mit nem mutathat meg csak AZ,
AKI teremtett és teremt
közelvalót és végtelent,
harmóniát és színeket,
látó szemet és szíveket:
meglátni ŐT, megsejteni
s NEVÉT csodálva ejteni!
 

2024. augusztus 4., vasárnap

EGYED-ÜL

 

EGYED-ÜL
 
Az emberek nagy része FÉL egyedül lenni, mert nem szeret egyedül lenni ÖNMAGÁVAL.
 
Nálam ez fordítva van. Szeretek egyedül lenni, tisztán hallani a saját hangomat, anélkül, hogy bárki meg akarja nekem mondani, hogy mit kellene gondolnom, éreznem és tennem.
 
Szeretek SZABADON LENNI ÖNMAGAM.
Szeretem tudni teljesen EL-ENGEDNI magamat.
Megengedni magamnak, hogy igazán önmagam legyek.
 
Szeretek visszatérni ahhoz a lelki állapothoz, amelyből elindultam, amikor erre a világra jöttem.
Ahol még tisztán hallottam a saját lelkem hangját. Amikor még nem befolyásolt ennek a sérült világnak a sötétsége.
 
Tudtam, hogy szeretni jöttem és szeretni tanítani. Visszavezetni az embereket a saját lelkükhöz és azon át a magasabb szférákhoz.
 
6 éves voltam, amikor a szüleim veszekedését hallgatva azon tűnődtem, vajon képes leszek-e egy ilyen közegben kitartani, amíg felnövök? Nem fogom-e én is elveszíteni a szeretet képességemet? Nem fogja-e megmérgezni a környezetem a lelkemet? Nem válok-e olyanná magam is, mint azok, akik nekem ártanak? Képes leszek-e átadni a világnak mindazt, amit rám bíztak odaát?
 
Minden nap arra tréningeztem magamat, hogy emlékezzek arra, ki vagyok és miért jöttem. Nagyon nehéz volt kitartani. Megőrizni az emlékeimet, s minden trauma ellenére eljutni odáig, hogy semmilyen körülmények között ne zárjam be a szívemet.
 
Kegyetlen módon tanultam meg, mi történik, ha feladom magamat. De megtanultam a leckét. Senki kedvéért nem adom fel önmagamat. Senki kedvéért nem térek le arról a belső útról, amiről egész életemben igyekezett a környezetem lebeszélni.
 
Megtanultam határokat húzni. Éles határokat. Mert az igazság nem vegyül a hazugsággal. Ha vegyülni kezd, akárcsak egy kicsit is, az már csak részigazság lesz.
 
Az igazságnak nincsen szüksége a hazugságra. Az csak fordítva működik. Így minél inkább az igazságot keresed, annál közelebb kerülsz a szellemvilághoz, és annál jobban megszűnik benned az elválasztottság illúziója.
 
Nem tudok egyedül lenni, mert tudom, hogy az egyedüllét az egó illúziója csupán. Evilági tévhit, amit az okoz, hogy távol kerülünk önmaguktól, a természettől, melynek mi is részei vagyunk.
 
Eddig mindig, bármi ért, úgy döntöttem, hogy csak azért is szeretni fogok. Akkor is, ha vannak emberek, akiket csak távolról szerethetek. Mert vannak, akik nem hallanak meg, vagy nem azt hallják, amit mondok.
 
Eddig mindig azt választottam, hogy csak azért is emlékezni fogok (jóra és rosszra egyaránt). Nem cenzúrázom a valóságot.
 
Úgy döntöttem, hogy csak azért is átadom az üzeneteket. Nincs már semmi, amiről vagy akiről azt hihetném, hogy az enyém. De én sem vagyok senkié többé. Erre mondja a magyar, hogy a MAG(J)A URA.
 
Akit szeretek, azt szabadon szeretem.
Aki szeret, szabadon szeret.
 
A madárnak nem a kalitka az otthona.
A madárnak nem szabhatod meg, hogy mit gondoljon, mit érezzen, hogyan viselkedjen.
 
A lélek szabadnak született. Senkinek nincsen joga a másik élete felett dönteni. Szabad akarat van!
 
Nem érezhetünk, nem gondolkodhatunk, nem dönthetünk mások helyett. Legfőképp nem a szeretetre/szerelemre hivatkozva!
 
Aki ezt teszi, nem szeret jól. Nem tudja, hogyan kell jól szeretni.
 
Az igazi szeretet/szerelem megérteni próbál és azon dolgozik, hogy soha el ne feledd, hogy ki vagy valójában.
 
Az empatának, a telepatának, a médiumnak az egyedüllét egyfajta kegyelmi állapot. Olyasfajta béke, ami ritkán adatik meg.
 
A KEGY-ELEM állapota ritka ezen a világon.
Itt mindenki túl akarja harsogni a másikat.
 
Nem érezni mások érzéseit, nem hallani mások gondolatait, leválasztani magamról minden befolyást legyen az földi, vagy égi. Megnyugvás.
 
Azt hisszük tudunk egyedül lenni. Valójában folyamatos összeköttetésben vagyunk egymással az érzelmeinken keresztül.
 
ÉR(E)Z-ELEM
 
Nem véletlen, hogy a legtöbb médium MŰVÉSZ.
 
Szeretek ihletett állapotba kerülve alkotni.
Felszabadultan rajzolni, festeni, írni, énekelni, táncolni, áradni.
 
Szeretek tudni elmélyülni a csendben, a gondolataimban, az érzéseimben.
 
Szeretek hazajárni, elmerülni az ősforrásban, megpihenni az élet vizében. S megmutatni másoknak, hogy ezt miként tehetik meg ők maguk is.
 
Aki alkot, nem tud az egójában maradni sokáig. Mert az egót untatja egy sor dolog.
 
Például a türelmet igénylő időtöltés. Épp ezért lenne fontos megtanulni "UNATKOZNI".
 
Az egyik legunalmasabb időtöltés az egó számára a rajz, a festés. Hiszen hosszú órákat, napokat vesz igénybe.
 
Az egónak figyelem kell, színpad, emberek. Léte nem öröktől való. A lényünk evilági, nagyon is halandó része.
 
Elengedni az egót?
Remek alkalmat teremt erre a célra az egyedüllét.
Amikor az egó elunja magát a lélek felébred. Teret kap végre a szellem.
 
Akinek ezt jelenti az egyedüllét, az másképp éli meg a magány szó fogalmát.
 
Szeretem figyelni a természetet, melyet nem zavar meg az ember. Szeretem érezni benne az erőt, a vibrálást, az élet szüntelen áradását.
 
Szeretek a múltba révedni, jelen lenni a pillanatban, és a jövőbe látni, a csillagokba nézni. Akkor is, ha tudom, hogy sem a múlt, sem a jelen, sem a jövő nem fájdalommentes, idilli biztonsági zóna.
 
Az emberek többsége itt rontja el az életét. Biztonságra vágyik, ami a földi síkon csupán illúzió.
 
Vannak dolgok, amelyek ebből a világból hiányoznak. Azért ennyire alacsony itt a rezgés.
 
Én nyitva maradtam. Azért tudtam annyi mindent elviselni, mert ami másoknak csak mese, számomra valóság.
 
Nem félek a haláltól, az sokkal jobban tud nyomasztani, hogy fogy az idő és kifutunk az időből, ha ez így marad.
 
Nem mindegy hogyan távozunk erről a világról.
Nem mindegy hogyan élünk, amíg itt vagyunk.
 
Amikor egyedül vagy, tisztán hallod a saját hangodat. De ennek csak kevesen örülnek.
 
Pedig olykor áldás. Néha jobb egyedül. Különösen akkor, ha nem a sorsunkat éljük éppen.
 
Aki nem a sorsát éli, az az egójával él.
Akkor is, amikor azt hiszi, hogy tud szeretni.
Akkor is, amikor azt hiszi, jól szeret.
 
Az egó szétválaszt. Tagad, hazudik, mindent elkövet, hogy az igazság ki ne derüljön róla.
 
Aki igazi szeretetre/szerelemre vágyik, annak választania kell az egója és a lelke közt.
 
A kettő együtt nem megy.
Ezért nincsenek manapság értelmes emberi kapcsolatok.
 
Akkor szabadna csak együtt lenni, ha képesek vagyunk egymásnak a lelkével kapcsolódni, az egója helyett.
 
A lelkét hallani, azzal beszélni, azt erősíteni, a lélek útját végigjárni.
 
A lélek nem manipulál, nem irányít, nem alku tárgya és nem is birtokolható. Ennél fogva nem megalkuvó.
 
A legmagasabb rendű társak csak lélek szinten tudnak kötődni, amint engedjük az egót irányítani, aláásunk mindent, ami érték volt addig.
 
Tisztán látni, érteni és érezni csak szívvel és lélekkel lehet. Egóval nem.
 
Amit az egó tör meg, azt csak az őszinte szív képes összeforrasztani.
 
Ám manapság az egó, a sértődés, az önsajnálat, a harag, a GYŰL-ÖLET sokkal fontosabb a legtöbb embernek.
 
Szebb jövő kell? Kezdd el lebontani az egód alkotta falakat a lelked körül és tanulj meg BE-LÁTNI, BELE-LÁTÁS helyett.
 
Aki BE-LÁTÓ, az megértő.
Az minden eseményben a mélyebb okot, értelmet keresi.
 
Az egó földje siralomház.
A léleké a határtalan csillagos égbolt.
 
Az alkotás, a művészet a lélek terápiája.
Mindenkiben ott van ez, csak a legtöbben nem élik ezt meg. Ha nem tudod hogy válj le az egódról, kezdj el alkotni!
 
Ideje felébreszteni a lelkedet!

2024. június 9., vasárnap

"Lazítsd el magad...

 

"Lazítsd el magad. A fák illatoznak, a források üdítenek, a csend elnyugtat, a magasztos gondolatok megvigasztalnak, a zene friss alkotótevékenységre serkent, a szellem óriásai pedig reményekkel töltenek el."
 
(Szepes Mária)

2024. május 9., csütörtök

A lélek virágos kertje...

 
A lélek virágos kertje...
 
Nagy tévedés azt hinni, hogy az anyagi javak a legfontosabbak az emberi életben. Az emberi boldogsághoz szellemi, lelki javakra is szükség van. Ha az ember egy szép kertben sétálhat, ha nézheti a virágokat, fákat, a csoda szép napvilágot, hallhatja a madarak énekét, ha együtt lehet azzal, akit szeret, ha a gyermekei örömet adnak neki, ha a szüleit tisztelheti, ezek a legfontosabbak a boldogsághoz, mert ez a lélek virágos kertje....
 
(Életfestők)

2024. április 2., kedd

Önfeledten, táncolva és dalolva éled meg igazi önmagad! Akkor vagy szabad!

 

" Aki nem táncol, nem tudja, mi történik itt!"
Ez a nagy mondás Jézustól való, aki egy rejtett tanítása szerint (,,János cselekedetei") elfogatása és halála előtt táncba vitte tanítványait. Táncolt és boldogan nevetve dalolt velük. ,,Fogjátok meg egymás kezét, és táncoljatok! És lássátok magatokat bennem, aki dalolok!"
A mondás értelme: csak ha eltölt az öröm, akkor jársz a valóságban. Bánatosan, örömtelenül nem a valóságban élsz. Hanem egy rossz álomban.
Az élet fényes és gyönyörű!
Önfeledten, táncolva és dalolva éled meg igazi önmagad! Akkor vagy szabad! Még akkor is, ha holnap meghalsz! Mert a felhő nem győzhet a Nap felett! És az élet nem szürke, kétségbeejtő, reménytelen, ahogy szorongó egód gondolja, hanem fényes és gyönyörű! Táncolnak a levegőben még a porszemek is!
Emlékszel Zorba táncára? ,,Táncoljunk, uram - kiáltotta vidáman a legnagyobb bajban -, a zene majd megjön valahonnan!" És meg is jött!
 
(Müller Péter)

2023. szeptember 9., szombat

Mikor nem láttam

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikor nem láttam
 
Mikor nem láttam a szemedben a lángot,
tudtam, hogy nem vagy boldog,
hisz ez nem te vagy,
a szívedben a múlt terheit hordod.
 
Mikor nem láttam őszintének mosolyod,
mely annyiszor aranyozta be a napot.,
azt kívántam a saját óhajom helyett,
ugye a ragyogását egyszer visszakapod.
 
Mikor újra látlak szárnyalni végre,
megnyugszik majd bennem a lélek,
addig minden egyes pillanatban Istentől,
neked egy csodás létet kérek.
 
(Dóró Sándor)

2023. július 1., szombat

Amikor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Amikor
 
Amikor a lelkemmel szeretlek,
az több mint egy futó románc,
hiába szaladnak el majd az évek,
nem számít, hogy mennyi a ránc.
 
Amikor a lelkemmel szeretlek,
nem számít ha nem értenek,
elég ha mi cinkosan kacsintunk,
fél szavaidból is tudom, értelek.
 
Amikor a lelkemmel szeretlek,
egy magasabb szinten rezgünk,
mi érezzük a létünk lényegét,
ez az ok, hogy szerelembe estünk.
 
(Dóró Sándor)

2023. január 9., hétfő

“Jónak lenni nehéz...

 


“Jónak lenni nehéz.
 
Jó társnak, jó kollégának, jó barátnak, gyereknek vagy éppen szülőnek, sőt- sokszor jó embernek is.
Annyi szabály van, amit a társadalom vagy éppen mi magunk felállítottunk, annyira teljesítmény és eredményközpontú minden, hogy sokszor elfelejtjük élvezni a mindennapokat, és már a reggelt is szorongással kezdjük. Nem engedjük meg magunknak a nyugalom luxusát, hiszen, ha hátradőlünk, akkor nem vagyunk elég jók, se elég produktívak.
Sokszor annyira igyekszünk jók lenni, hogy a legfontosabb dolog felett elsiklik a figyelmünk: hogy már nem vagyunk jól. Annyi embernek és elképzelésnek próbálunk megfelelni, hogy néha csak akkor vesszük észre, hogy mennyire elvesztünk a tökéletesség utáni hajszában, amikor a tükörképünk fáradt tekintetébe nézünk fogmosáskor.
Néha meg kell tanulni hátralépni egyet, önmagunkért. Észrevenni, hogy nem csak a testünk, de az elménk és a lelkünk is lehet fáradt és elfogad, hogy az önszeretet nem csak abban nyilvánul meg, hogy a tükör előtt állva hajtogatom magamnak, hogy elég vagyok, hanem abban is, hogy egy kicsit senkinek sem akarok megfelelni, csak jól lenni.
Hogy néha igenis el kell fogadni, hogy a lelki nyugalmam fontosabb, mint a produktivitásom.”
 
(Varga Emese)

2022. december 30., péntek

Kell néha az embernek ez a csend...


Reggel van,csípős ,zúzmarás igazi vidéki ébredés.Teljes csend,melyet nem tör meg semmilyen zaj.Nem járnak a trolik, nem nem dudálnak autók.Totális nyugalom.Kell néha az embernek ez a csend.Ott belül is kell a némaság.Amikor az ember kikapcsolja a belső zajokat és csak úgy VAN és élvezi a MÁT,a JELENT..nem gondolkodik azon,hogy mi volt,hogy mi lesz...csak figyeli a didergő madárkát a faágon, a tiszta égboltot és csak egyszerűen felfedezi újra azt,hogy egy csodálatos helyen él,melyet képes a hétköznapokban elfelejteni .A lehetőség adott pedig arra, hogy ezt megtegye 365 alkalommal egy évben...csak élni kell vele..csak élni kell ebben...

(Dóró Sándor)

2022. január 4., kedd

2022 a LÉLEK CSENDJÉNEK és HANGJÁNAK éve lesz...

 

Előrejelzés 2022-re – Az isteni változások és a nagy rendeződések éve

Megtapasztaltam az angyalkártyák és angyalüzenetek közvetítése során, hogy az angyalok, mivel a Teremtőt és annak tervét szolgálják, ezért mindig arról a legmagasabb rezgésszinten elérhető valóságról beszélnek, amire választásaink alapján a Teremtőtől lehetőséget kapunk.

Többféle valóság, vagy ha úgy tetszik forgatókönyv érhető el számunkra, attól függően, hogy életünket, döntéseinket a Teremtő tervének szolgálatába állítjuk, melyhez a szeretet, a kedvesség, az együttérzés és a szív, a lélek hangjának követése és választása során juthatunk el. Vagy életünkben szorosan kezünkben tartva az irányítást, mindent ésszel, akarattal kontrollálva önös érdekeket követve hozzuk a döntéseinket, választjuk az irányainkat, elárulva, megtagadva valódi lényegünket, meghasonulva önmagunkkal, folyamatos kétségek, félelmek között vergődve akarva legyőzni az egész világot választódunk le az isteni útról.

Az isteni útban áramolva élünk, bizalommal az élet felé, nem ítélkezünk: tapasztalunk, megfigyelünk, szívbéli döntéseket hozunk és ezt megengedjük másoknak is.

A félelem útjában folyton résen vagyunk, elveszünk másoktól, bírálunk, megfélemlítünk, kétségeket ébresztünk, manipulálunk, viszályt szítunk, röviden: uralni és irányítani akarunk. Hisz a Teremtővel való kapcsolat hiányában, nem bízunk abban: az élet számunkra is lehet bőséges, jó és szép.

Ahogyan mindig úgy 2022-ben is rajtunk áll, hogy ennek az évnek melyik aspektusát éljük meg, tesszük magunkévá. Hisz poláris világunkban minden pólus megtalálható: mi döntünk életünk minden pillanatában, hogy az érzéseink, gondolataink, szándékaink - egyszóval lélekrezgésünk alapján melyikhez csatlakozunk.

Én most a 2022-ben elérhető legmagasabb valóságról szeretnék beszélni. 2022 tele van valódi teremtő energiákkal, valójában nem is a teremtés, hanem a születés lenne erre a leghelyesebb szó, hiszen a nőiség valamennyi csodálatos fénye horgonyzódik le most a térben és születik le az isteni terv a fizikai világba: együttérzés, kegyelem, könyörület, feltételnélküli szeretet, alkotás, elcsendesedés, befelé figyelés, áramlás, mély kapcsolódás, megtartás, tisztánérzékelés, szívközpontúság, újjászületés. Istennői energiának is nevezhetnénk, de valójában ebben az évben minden az EGY IGAZ TEREMTŐRŐL, az ELSŐ ALKOTÓRÓL szól, melyből MINDEN KIÁRADT. Melyben a 3.dimenziós ránk osztott szerepek és illúziók elvesztésével EGYKÉNT olvadunk össze. És az EGYBŐL mindig mindenki épp azt tudja kivenni, amit szíve legtisztább, legigazabb rezgései mutatnak meg a világból számára.

Az EGY IGAZ TEREMTŐ FORRÁS, mely birtokolja a Teljesség állapotát, a teremtő mélység sötétségét és az abból való kiáradást, számomra nem más, mint egy nagy KOZMIKUS ANYA. ISTENANYA.

2022 az év, amikor lehetőségünk van arra, hogy megéljük a Teremtő Forrás Tervének legszebb útját, melyet szívünkből, szeretettel álmodtunk meg, s melyek együtt fénylenek, együtt rezegnek a Teremtő Tervével.

Ebben az évben a LÉLEKHÍVÁS ereje fog mindent mozgatni, így találhatnak egymásra azok a lelkek ebben az évben, akiket a Teremtő terv is egymásnak szánt: nagy szerelmek, gyermekek, új lakhelyek, új munkahelyek, új barátságok vagy éppen a megszilárduló emberi kapcsolatok éve lesz az idei.

A Lélekcsaládok rendeződésének ideje ez, akik idén egy körbe, egy csoportba rendeződnek fizikailag is.

Tehát minden, ami meg van írva a csillagokban, a Teremtő szent tervében, azok a lélekhívások, lélektervek, bőségprogramok a fizikai világba fognak beíródni, fizikai szinten fognak megjelenni az isteni elrendeltetés időzítése szerint.

Természetesen akik még az előző években nem estek túl az elengedéseken, a tisztulás útján, azoknál ez idén meg fog történni.

2022-ben nem lehet már egyszerre 2 lovat megülni… választani kell, illik: a szív útját ajánlom szeretettel mindenkinek.

2022-ben, ha 2020 óta nem tettük meg, akkor felül kell vizsgálnunk életünk minden területét: valóban minden kapcsolódásunk a lélek döntését és hangját tükrözik vissza?

2022 az EGYENSÚLY éve is: figyelnünk kell az adás-kapás, a munka-pihenés, munka-család, külvilág-énidő egyensúlyra is.

Bár mindenki egy régi világhoz szeretne visszatérni, és ennek megfelelően vannak, akik erőltetik a fergeteges összejövetelek, rendszeres utazások, a termelés, kifelé élés nagyvilági hangulatát… 2022 a LÉLEK CSENDJÉNEK és HANGJÁNAK éve lesz, hisz így tudunk legkönnyebben a bennünk élő Teremtő Forrás Fényével, Zenéjével, Hangjával kapcsolódni. A régi világ dolgai természetesen tökéletesen ideálisak, hogy ne kelljen felébredni, és ne is legyen lehetőség semmi egyébre, mint a felszínről szemlélve az életet anyagilag gyarapodni, lelkileg pedig egyre inkább elveszni az élet nagy játékéban… Pedig az élet nagy játéka a lélek csodájának, erejének, kozmikus halhatatlan létének felismeréséből áll.

2022 a csodás változások, a gyógyulás éve lehet, ha van bátorságunk a Lélek hangját meghallva és követve gyógyulni, változtatni és őszintének lenni magunkhoz.

Vajon miért vagyunk ott és azokkal, akikkel vagyunk? Valóban így tenne a lélek, vagy anyagi megfontolások, esetleg életkorunkból adódó félelmek esetleg a kényelem és hamis biztonságérzet vezetnek minket? Ezekre 2022-ben mind fény derül…

2022 ÉRTÜNK van, azért, hogy segítsen, támogasson, ébresszen, finom anyai szeretettel, de ha kell, akkor szigorúan és határozottan tereljen minket rá életutunk következő fejezetére, melyet a Teremtő írt számunkra. 

Ha a lélek hangját követed, akkor csodálatos, örömteli, termékeny folyamatokban lesz részed. Ha a belső csendet követed, akkor igaz, szeretetteli hangokkal tudsz kapcsolódni, akik az Új Világ szimfóniáját hozzák el neked, a Lélek zenéjét a Lélek fényét, mely hozzájárul az Univerzum valamennyi létezőjének a békéjéhez. Engedjük át most az irányítást Neki...KOZMIKUS ANYÁNKNAK.


Szeretettel: Sándor Judit - Angyalmentor - Jóportál